Stroony.

niedziela, 6 stycznia 2013

Rozdział 3.

        Rozdział 3. xx

23 grudnia 2012 rok.
- Harry właściwie do jakiej restauracji my jedziemy? - zapytałam wsiadając do samochodu chłopaka, a uśmiech nadal nie schodził mi z mojej twarzy. Popatrzyłam na Loczka, i zamknęłam za sobą drzwi. Zaraz po mnie wsiadł Harry, odpalił samochód i ruszyliśmy w drogę.
- Mała niespodzianka, mała. - uśmiechnął się Harry.
- Ah, tak niespodzianka powiadasz? - uśmiechnęłam się i popatrzyłam przez okno na rozświetlony Londyn. Zaczął padać deszcz. Nic nowego, nic specjalnego? Zawsze pada, zawsze beznadziejna pogoda. Do tego jutro Wigilia, bynajmniej mam ją z kim spędzić. Coś nowego w moim życiu. Gdy tylko się zorientowałam wyjechaliśmy z Londynu. Harry tylko się uśmiechnął gdy na niego popatrzyłam.
- Głupku! gdzie ty mnie wywozisz? - zaczęłam krzyczeć.
- Jakbyś niewiedziała jedziemy na kolację.
- Tyle to wiem, ale gdzie do cholery jedziemy na tą kolacje?
- O tutaj! - powiedział Harry, i zatrzymał się na parkingu eleganckiej restauracji  '' Black & White ''
- No dobra. - powiedziałam i wysiadłam z samochodu, ruszyłam w strone wejścia zaraz poczułam czyjąś dłoń na mojej. Gdy zobaczyłam że to Harry, uśmiechnęłam się i weszliśmy razem do restauracji. Po kolacji, wróciliśmy do domu, a chłopcy oznajmili że mają dla mnie niespodzianke. Ucieszyłam się jak mała dziewczynka i udałam się z nimi na drugie piętro, otworzyli przede mną drzwi bardzo dużego pokoju, i oznajmili że od dzisiaj jest mój. Rzuciłam się wszystkim na szyje, i podziękowałam po czym wbiegłam do pokoju, rzuciłam szpilki w kąt i położyłam się na łóżko. Byłam widocznie zmęczona  bo nie pamiętam kiedy zasnęłam.

24 grudnia 2012 rok.
Dzisiaj Wigilia, całkiem było miło Niall dał mi jakieś pieniądze, żebym kupiła coś chłopakom, obiecałam że oddam. Jest taki kochany ale mniejsza. Było miło, dobre jedzenie.. nasza szóstka i wspaniałe prezenty. To może opowiem coś o prezentach? Od Hazzy, dostałam kolczyki i naszyjnik.
Niall kupił mi, gitare bo stwierdził że musi mnie czegoś nauczyć a słyszał jak śpiewam. Od Zayna dostałam, czarne conversy, Liam kupił mi bransoletke a Louis, dał mi 9 zdjęć w ramkach na których byłam ja i Harry jak się wygłupialiśmy, Słodkie. To teraz tak Louisowi kupiłam jakieś zwykłe czarne okulary bo z tego co widziałam kolekcje miał sporą, Niall dostał ode mnie, kolaż na ściane ze zdjęciami z naszego dzieciństwa. Oh głupie.. nawet wtedy niewiedziałam że jest moim bratem tylko kuzynem. Zayn dostał lusterko a z tyłu było wygrawerowane jego imię. Liamowi kupiłam żółwie bo wczoraj mu zdechły.. smutne. A Harry, Kupiłam mu zwykły zegarek a z tyłu napisane było kiedy się poznaliśmy, no i chyba liczył na coś jeszcze więc jakieś buziaka też dostał chciałam mu dać w policzek, ale głupek przesunął głowe i jakoś się stało że pocałowałam go w usta a wszyscy zaczęli robić nam zdjęcia.19 stycznia 2013 rok.

Jestem Chora, głupia choroba. Najgorsze jest to że zaraziłam Hazze, i razem leżymy w łóżku.. chyba gorsze jest to że w jednym łóżku. Chciał być przy mnie gdy byłam chora, a skończyło się tym że go zarazilam, smutne. Teraz śpi ze mną, leży ze mną i cały czas coś nawija. Nagle do pokoju wpadł Louis z laptopem.
- Loulou, co ty robisz? - zapytałam wkurzona.
- No jak to co, twitcama! - powiedział zadowolony Lou, i dał kamerke dam nie i na Stylesa.
- Louis! - krzyknął Harry.
- A o to, nasza nowa para roku 2013 roku. Harry i Charlie.
- Miałeś nikomu nie mówić. - powiedziałam do Hazzy.
- No ale..


__________________________________
Koniec, 3 rozdziału.w formie pamiętnika
Charlie, no i okazalo sie że są razem. Styles
i Horan.. Czyli Harry i Charlie :3  no więc
taka tam słodka miłość, bo krotkim czasie
wiem.. ale nie mogłam sie oprzeć
musiałam.. ich zeswatać :D


1O KOM, 4 RODZIAŁ.

13 komentarzy:

 1. Świetnyy rozdział. Czekam na kolejnyy ;** <3

  OdpowiedzUsuń
 2. Super blog, świetne opowiadanie i wgl. Dawaj następną część bo się wciągnełam w czytanie : )

  OdpowiedzUsuń
 3. SUPERR, DAWAJ KOLEJNY ROZDZIAŁ!

  OdpowiedzUsuń
 4. dalej :*************

  OdpowiedzUsuń
 5. świetny rozdział! *.*

  OdpowiedzUsuń
 6. BEZNADZIEJNY. SORRY, ALE TAKA PRAWDA.

  Caam. ;***

  OdpowiedzUsuń
 7. proszę cię pisz kolejny! :) x

  OdpowiedzUsuń
 8. Kiedy następny rozdział? :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetny ;D Pisz, bo potrafisz :D Tylko dawaj częściej rozdziały xD Wbij też do mnie ;* ---> http://imaginy-esther.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Świetny!! Poproszę następny (: xx

  OdpowiedzUsuń